Prawo oświatowe

Usługi z obszaru prawo oświatowe dla niepublicznych przedszkoli

Prowadzenie placówki oświatowej wiąże się ze znaczną odpowiedzialnością ponoszoną nie tylko za firmę i pracowników, ale także za dzieci i młodzież, które do niej uczęszczają. Wskazana jest szczególna uwaga przy prowadzeniu takiej jednostki z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa oraz przepisów prawa oświatowego. Poza tym, placówki oświatowe najczęściej dotowane są przez jednostki samorządu terytorialnego, z którymi rozliczają się w zakresie poniesionych wydatków finansowanych z dotacji.

Kancelaria LEXBRIDGE pomaga placówkom oświatowym w uporządkowaniu spraw formalno-prawnych związanych z prowadzeniem takiej działalności. Już od 9 lat opiekujemy się wieloma takimi ośrodkami. Weryfikujemy istniejące procedury, sprawdzamy zgodność z obowiązującym prawem oświatowym i zapewniamy bieżącą opiekę prawną.

Na czym polega opieka prawna?

  • Dla osób zarządzających placówkami oświatowymi.
  • Stała opieka prawna.
  • Gwarancja prowadzenia placówki zgodnie z bieżącymi przepisami.
  • Uzyskiwanie zwrotu zaniżonych dotacji.
  • Możemy podjąć współpracę w każdej chwili. Opcja abonamentowa pozwala na stałe wsparcie i pomoc wykwalifikowanych prawników.
  • Zaniżone dotacje od jednostek samorządu terytorialnego można uzyskiwać do 10 lat wstecz, liczonych na koniec każdego roku budżetowego.

Korzyści

Specjalizacja w obszarze prawa oświatowego i finansowaniu zadań oświatowych.

Zespół skutecznych prawników z wieloletnim doświadczeniem.

Zakończone wygraną procesy w sądach z jednostkami samorządu terytorialnego o zwrot zaniżonych dotacji.

Stała ochrona prawna.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo prawne! Napisz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LEXBRIDGE Groński Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. k. (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) celem udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie poprzez formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LEXBRIDGE Groński Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. k. (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty LEXBRIDGE Groński Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. k. w zgodzie z Polityką Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług LEXBRIDGE Groński Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. k. (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką Prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail i telefon.