Lexbridge - Kancelaria Klientów Indywidualnych - Zobacz film
Lexbridge - Kancelaria Klientów Indywidualnych - poznaj usługi

Kancelaria klientów indywidualnych

Szanowny Kliencie,

 

Witamy Cię na stronie LEXBRIDGE Kancelarii Klientów Indywidualnych.


Jesteśmy Kancelarią ukierunkowaną na rozwiązywanie problemów, z którymi Klienci indywidualni stykają się w swoim życiu prywatnym i zawodowym. Wsparcie i pomoc drugiej osoby pozwala wspólnie odkryć bezpieczne przejścia przez trudne momenty życiowe. Zespół LEXBRIDGE wieloosobowej Kancelarii Klientów Indywidualnych oferuje wsparcie w takich właśnie sytuacjach.

 

Wiemy, że sprawa Klienta indywidualnego to często traumatyczna konieczność zetknięcia się z sytuacjami, językiem i procedurami, których w normalnych sytuacjach życiowych nikt nie musi rozumieć. Naszym celem jest pomoc w odnalezieniu się w tej trudnej sytuacji i ułatwienie Ci bezpiecznego przejścia przez nią.

 

Podobnie jak Kancelarie wyspecjalizowane w obsłudze biznesu doszliśmy do wniosku, że połączenie kompetencji zespołu wielu osób może skuteczniej wspierać rozwiązywanie problemów Klientów indywidualnych.

 

Wykorzystując nasze dotychczasowe doświadczenie w prowadzeniu spraw Klientów indywidualnych, przede wszystkim w prowadzeniu procesów przed sądami wszystkich instancji, chcemy zapewnić Ci jeszcze lepsze wsparcie przy przejściu przez trudne sprawy osobiste i zawodowe dotyczące RODZINY, ZDROWIA, MAJĄTKU i FINANSÓW

 

Jeśli należysz do osób, które przewidująco chcą już dziś podjąć działania pozwalające uniknąć potencjalnych problemów i szukasz wsparcia niezbędnego do uniknięcia ich w przyszłości, chętnie będziemy służyć Ci całym naszym doświadczeniem i wiedzą w pomocy do osiągnięcia Twego celu.

 


 

Kancelaria LEXBRIDGE Adwokaci i Radcowie Prawni Groński i Partnerzy jako Spółka funkcjonuje od 2006r. (do 2011r. pod nazwą Adwokaci i Radcowie Prawni Kuchta i Partnerzy). Początki współpracy Partnerów sięgają 2000r.

 

Osoby zatrudnione w Kancelarii LEXBRIDGE rozwijają swoje kompetencje nie tylko w określonych dziedzinach prawa, ale również w istotnych – z punktu widzenia wsparcia Klienta – obszarach takich jak: psychologia społeczna, zarządzanie, finanse i innych. Niektórzy członkowie naszego zespołu mają również doświadczenia w pracy naukowej i dydaktycznej.

 

Większość prowadzonych przez nas spraw to liczne spory w sprawach majątkowych i osobistych Klientów Indywidualnych, prowadzone w sądach na terytorium całego Kraju. W liczbie prowadzonych spraw znaczący udział mają poważne sprawy odszkodowawcze prowadzone na zlecenie współpracującej z nami firmy. (www.auxilia.pl).

 

Kancelaria LEXBRIDGE ukierunkowana jest na obsługę i wsparcie Klientów Indywidualnych, w szczególności: specjalistów, kierowników, przedstawicieli wolnych zawodów i indywidualnych przedsiębiorców, w różnych obszarach życia zawodowego i osobistego. Nasz zespół zajmuje się obsługą osób, których trudne sytuacje osobiste i majątkowe splatają się z sytuacjami biznesowymi, między innymi: wspólników i menedżerów.

 

Główne obszary aktywności Klientów Indywidualnych, w których mogą oni otrzymać wsparcie prawne od Kancelarii LEXBRIDGE to RODZINA, ZDROWIE, MAJĄTEK i FINANSE