Lexbridge - Kancelaria Klientów Indywidualnych - kontakt

KARIERA

Wiedza i umiejętności zatrudnionych u nas ludzi decydują o tym jaką jesteśmy Kancelarią. Poszukujemy ambitnych osób przekonanych, że wykonywanie zawodu prawnika może stać się ich życiową pasją, źródłem satysfakcji i sukcesów. Chcemy stać się atrakcyjnym miejscem pracy, jak również polem do stałego rozwoju zawodowego i osobistego młodszych specjalistów.

 

Na każdego kandydata patrzymy jak na przyszłego partnera i kolegę, z którym będziemy mogli związać się na wiele lat.

 

Aby było to możliwe tworzymy ścieżki kariery zawodowej i systemy wsparcia rozwoju osobistego i zawodowego, począwszy od organizacji systemu szkoleń i dostarczania coachingu, po realne wsparcie i praktykę odbywaną pod okiem starszych, doświadczonych kolegów.

 

Programy rozwojowe ukierunkowane są zarówno na rozwój umiejętności merytorycznej obsługi zleceń Klientów jak i na rozwój innych kluczowych kompetencji współczesnego prawnika, takich jak: marketing usług prawniczych, kompetencje osobiste, społeczne i biznesowe, zarządzanie projektami i inne.

 

Ważnym elementem misji naszej organizacji, jest rzetelne przygotowanie zatrudnionych u nas młodych osób do wykonywania tego trudnego lecz zarazem pasjonującego zawodu.

 

Jeżeli interesują Cię obszary prawa, którymi zajmują się nasi koledzy, jesteś nastawiony na rozwój osobisty i przekonany, że ten zawód jest Twoim powołaniem prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@lexbridge.pl. Z wybranymi osobami umówimy się na rozmowę kwalifikacyjną.

 

Przekazane nam w związku z rekrutacją dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityka Prywatności Spółki.