Lexbridge - Kancelaria Klientów Indywidualnych - poznaj usługi
Lexbridge - Kancelaria Klientów Indywidualnych - kontakt

AKTUALNOŚCI

 • 2017-11-27Kancelaria LEXBRIDGE na targach pracy dla aplikantów radcowskich

  W dniu 21 listopada 2017 r. odbyły się pierwsze targi pracy dla aplikantów radcowskich. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu. W targach wzięło udział 11 renomowanych wrocławskich kancelarii. Kancelarię LEXBRIDGE reprezentowali radcowie prawni Daria Kaźmierczak i Robert Gałęski oraz adwokat Marcin Wolski.

  Mimo, że takie targi odbyły się po raz pierwszy, to cieszyły się one bardzo dużą popularnością zarówno wśród przedstawicieli wrocławskich kancelarii, jak i aplikantów radcowskich. Aplikanci zainteresowani podjęciem pracy czy praktyki mieli możliwość rozmowy z przedstawicielami wrocławskich kancelarii i zapoznania się  z ich ofertą zatrudnienia.

  Jako kancelaria LEXBRIDGE rozmawialiśmy z kilkudziesięcioma kandydatami i z wybranymi spośród z nich mamy nadzieję na dalsze rozmowy, a może i na współpracę w najbliższym czasie.

   

  Licznie przybyli kandydaci na aplikantów świadczą o tym, że takie targi są potrzebne. Mamy nadzieję, że „Targi pracy dla aplikantów radcowskich” staną się cyklicznym wydarzeniem na wrocławskim rynku prawniczym.

  Relacja z targów na stronie Okręgowej Izby Radców Prawnych: https://oirp.wroclaw.pl/aktualnosci/623
  Relacja video: http://www.echo24.tv/artykul/targi-pracy-dla-aplikantow-radcowskich-6489